ERGO Hestii została przyznana Nagroda specjalna „Friendly Workplace 2020”.

To wyróżnienie redakcji MarkaPracodawcy.pl dla firm, które mogą pochwalić się nowoczesnym podejściem w obszarze polityki personalnej i rozwoju pracowników. 

Poniżej prezentujemy uzasadnienie przyznania Nagrody specjalnej:

Z wielką przyjemnością przyznajemy Sopockiemu Towarzystwu Ubezpieczeń ERGO Hestia SA godło i Nagrodę specjalną "Friendly Workplace 2020" za nowoczesne i odpowiedzialne podejście w obszarze relacji z pracownikami oraz przekrojowe działania na rzecz tworzenia otwartego i przyjaznego środowiska pracy na gruncie takich wartości jak wspólnotowość, szacunek, zaufanie i transparentność. Szczególnie wysoko oceniamy ofertę firmy w kontekście rozwoju pracowników, w szczególności program dla talentów ("HART - Hestyjna Akademia Rozwijania Talentów"), program rozwojowy dla menedżerów ("ABC Przywództwa"), jak również ciekawy i inspirujący program ekspercki "Bootcamp" z obszaru programowania i robotyki. Z uznaniem obserwujemy zaangażowanie firmy w kontekście ekologii, zrównoważonego rozwoju i zdrowego miejsca pracy. Doceniamy też zaangażowanie firmy na polu edukacji rynku pracy, zwłaszcza w odniesieniu do młodych ludzi (współpraca z uczelniami).

Gratulujemy ERGO Hestii odpowiedzialnego i dojrzałego podejścia w sferze polityki personalnej, nowoczesnej kultury organizacyjnej oraz wielu ciekawych inicjatyw prorozwojowych realizowanych na rzecz pracowników. Korzystając z okazji pragniemy wyróżnić pracowników ERGO Hestia - wszystkich, którzy inicjują, współtworzą i realizują firmowe programy i projekty z obszaru HR, Rozwoju oraz CSR.

Redakcja MarkaPracodawcy.plRedakcja MarkaPracodawcy.pl

Brzmi ciekawie?

Dołącz do nas!


Używasz starej wersji przeglądarki internetowej!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności strony pobierz nowszą wersję przeglądarki. Obsługujemy Internet Explorer 11, Firefox 25, Chrome 30, Edge 25, Safari i nowsze wersje tych przeglądarek

×