Podróż do #RPA w godzinach pracy? Tak! Dział Automatyzacji IT przygotował intensywne szkolenie z Robotic Process Automation.

10 pracowników ERGO Hestii, nie związanych do tej pory z programowaniem, weźmie udział w kursie. Zostaną programistami i rozpoczną pracę w naszym obszarze IT!

Przeszli niełatwy proces rekrutacji i dostali się do pierwszej edycji Bootcampu RPA. Przed uczestnikami Bootcampu intensywne dni wypełnione nauką, poznaniem teorii i zdobyciem praktyki, a wszystko pod czujnym okiem ekspertów - Programistów RPA.

W programie m.in.:

  • wideokonferencje z mentorami,
  • potężna dawka praktycznej wiedzy,
  • udział w procesie robotyzacji prawdziwych procesów biznesowych,
  • możliwość zdobycia nowych kwalifikacji – certyfikowanego programisty RPA.

Przez kolejne 8 tygodni uczestnicy będą poznawać podstawy programowania i narzędzia pracy Programisty RPA. Dowiedzą się, jak są skonstruowane aplikacje i systemy, z których korzystamy na co dzień. Korzystając ze zdobytej wiedzy sami spróbują zautomatyzować procesy biznesowe ERGO Hestii.

Finałem Bootcampu RPA będzie prezentacja stworzonego przez każdego z uczestników robota i jego prezentacja przed Członkiem Zarządu ERGO Hestii.

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności strony pobierz nowszą wersję przeglądarki. Obsługujemy Internet Explorer 11, Firefox 25, Chrome 30, Edge 25, Safari i nowsze wersje tych przeglądarek

×