Niezależnie od pogody wakacje w ERGO Hestii trwają. Przygotowaliśmy miejsce dla każdego z 240 zgłoszonych dzieci naszych pracowników w wieku 5-11 lat.

Będą się bawić, uczyć i odpoczywać w wyjątkowo zaaranżowanej sali i jeśli pogoda dopisze – również na świeżym powietrzu. Dzieci na pewno odwiedzą sopocką plażę, Park Hestii czy Sopockie Błonia.

Hestyjne półkolonie to nie tylko opieka wakacyjna, ale także atrakcyjnie spędzony czas. Na dzieciaki czekają miedzy innymi: warsztaty z języków świata, wystąpień publicznych i dogoterapii. Jak co roku w planie przewidziana jest również wycieczka, a na zakończenie turnusu każde dziecko będzie mogło się wcielić w postać pirata.

Dla dzieci i rodziców wartością mogą okazać się również wspólne dojazdy do pracy. Brak pośpiechu, gdy nie ma potrzeby odwożenia dziecka na drugi koniec miasta, jest w dzisiejszych czasach bezcenny, a po pracy wystarczy kilka kroków by spędzić popołudnie na plaży.

Tym razem nie stawiamy na nowe technologie i odpoczywamy od urządzeń cyfrowych - jednym z warunków uczestnictwa w półkoloniach jest pozostawienie telefonów dzieci w domu.

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności strony pobierz nowszą wersję przeglądarki. Obsługujemy Internet Explorer 11, Firefox 25, Chrome 30, Edge 25, Safari i nowsze wersje tych przeglądarek

×