Tegoroczny Piknik Hestian stał pod znakiem Nowej Energii. 15 czerwca przenieśliśmy się wraz z dziećmi do magicznych krain, gdzie czekały na nas specjalnie przygotowane atrakcje.

To pierwsze tak duże wydarzenie - gra narracyjna dedykowane pracownikom Hestii i ich rodzinom. W tym roku skupiliśmy się na dzieciach i zapewnieniu im nietuzinkowych wrażeń. Zadbaliśmy o to, żeby zajęcie miały zarówno najmniejsze dzieci, jak i nastolatki. Pogoda nam dopisała, dzięki czemu dzieci i ich rodzice mogli korzystać ze wszystkich atrakcji. Byliśmy bardzo ciekawi, czy formuła grywalizacji i zbierania naklejek z Kryształami Mocy zaciekawi dzieci.

Adela Kołymska
Specjalista
Biuro Doboru i Rozwoju KadrAdela Kołymska
Specjalista
Biuro Doboru i Rozwoju Kadr

Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się:

  • „Forteca wirtualnych przygód” - gdzie można było przenieść się do podwodnego świata,  stanąć na księżycu i odwiedzić wiele innych rzeczywistości)
  • „Równina rodzinnych zmagań” - na której dzieci mogły aktywnie bawić się razem z rodzicami podczas zawodów w skokach w worku, sparingach piłkarskich, czy wspólnie strzelać do bramki.

5 000 uczestników, 52 niezwykłe atrakcje, 280 stanowisk warsztatowych, 6 godzin zabawy, co zaowocowało uśmiechem na twarzach uczestników. A kolejny Piknik już za rok!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności strony pobierz nowszą wersję przeglądarki. Obsługujemy Internet Explorer 11, Firefox 25, Chrome 30, Edge 25, Safari i nowsze wersje tych przeglądarek

×