20 stycznia odbyły się obrony projektów dyplomowych uczestników XVI edycji Hestyjnej Akademii Rozwijania Talentów przed Zarządem ERGO Hestii.

Podczas minionych 18 miesięcy HARTy spotykały się 14 razy podczas sesji zewnętrznych oraz wewnętrznych. Szkoliły się z zarządzania projektami, efektywnej komunikacji, marki osobistej czy wystąpień publicznych. 

To był bardzo intensywny czas i nie zmieniła tego pandemia. HARTy bardzo elastycznie podeszły do szkoleń online, które także dla siebie nawzajem prowadziły w ramach sesji wewnętrznych. Bardzo dziękuję wszystkim za zaangażowanie i niemal 100% frekwencję podczas sesji szkoleniowych. To była wielka przyjemność prowadzić XVI edycję HARTów.

Dagmara Senda
Opiekun programuDagmara Senda
Opiekun programu

HARTy to prestiżowy program rozwojowy w ERGO Hestii, jego historia to ponad 20 lat doświadczeń rozwoju talentów. Wspominając uczestników ostatniej edycji, muszę przyznać, że z wielką satysfakcją obserwowałam ich rozwój. Niektóre osoby przeszły w tym czasie prawdziwą metamorfozę - zyskały na pewności siebie, odwadze, obyciu w firmie, w dużej mierze to ich własna praca nad sobą i swoją osobistą marką.
Cieszę się, że efektem programu są także tak znakomite projekty - to dowód na silną świadomość biznesową uczestników programu. Jeszcze raz wszystkim bardzo gratuluję!

Małgorzata Sztabińska
Dyrektor 
Biuro Doboru i Rozwoju KadrMałgorzata Sztabińska
Dyrektor
Biuro Doboru i Rozwoju Kadr

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności strony pobierz nowszą wersję przeglądarki. Obsługujemy Internet Explorer 11, Firefox 25, Chrome 30, Edge 25, Safari i nowsze wersje tych przeglądarek

×