Dobrze odnajdujesz się w środowisku wykresów i tabelek, wypełnionych po brzegi wartościowymi danymi?

Jako aktuariusz zajmiesz się kalkulacją rezerw techniczno-ubezpieczeniowych oraz przygotowywaniem zaawansowanych analiz finansowych i sprzedażowych dla poszczególnych segmentów rynku. Aktuariat to prawdziwa analityczna galaktyka danych - wyruszysz z nami w tę podróż? 

Swoją przygodę z ERGO Hestią rozpocząłem w 2015 roku. Jak wielu moich kolegów, aby pracować w naszej firmie, zdecydowałem się na przeprowadzkę do Trójmiasta. W związku ze swoim matematycznym wykształceniem oraz posiadaną licencją Aktuariusza, dołączyłem do zespołu zajmującego się szacowaniem rezerw techniczno-ubezpieczeniowych, wykorzystującego przy tym zaawansowane narzędzia oraz metody do analizy danych. Swoją pracę lubię z wielu względów. Zacząłbym od tego, że dużo się uczę i ciągle rozwijam swoje umiejętności. Kolejną kwestią jest to, że nasze szacunki nie są wartościami teoretycznymi, lecz mają one rzeczywisty i znaczący wkład w wynik finansowy spółki. Ostatnią, możliwe, że najważniejszą sprawą, jest naprawdę dobra atmosfera w zespole, która sprawia, że do pracy przychodzi się z uśmiechem.

Robert Pikala
Główny Specjalista
Departament AktuarialnyRobert Pikala
Główny Specjalista
Departament Aktuarialny

Brzmi ciekawie?

Dołącz do nas!


Używasz starej wersji przeglądarki internetowej!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności strony pobierz nowszą wersję przeglądarki. Obsługujemy Internet Explorer 11, Firefox 25, Chrome 30, Edge 25, Safari i nowsze wersje tych przeglądarek

×