Czy w firmie z branży finansowej może być coś ważniejszego niż finanse? Za wszystkimi działami firmy i produktami oferowanymi przez ERGO Hestię stoją finansowi specjaliści, dbający o perfekcyjny porządek w liczbach, sprawozdaniach i dokumentach.

Zasilając ten obszar będziesz współpracował również z naszym niemieckim akcjonariuszem oraz z audytorem. Liczby nie mają przed Tobą tajemnic? Odkryj przed nami swoje umiejętności!

Pracuję w Grupie ERGO Hestia 18 lat. Zaczęłam w dziale księgowości od budowy nowej marki spółki córki. Z biegiem lat zdobywając doświadczenie brałam udział w coraz trudniejszych procesach. Obecnie jestem między innymi odpowiedzialna za rozliczanie podatku VAT. Codzienne obowiązki świetnie wpisują się w moje umiejętności i charakter, wymagają skrupulatności, dokładności i ciągłego zdobywania wiedzy. Skomplikowane przepisy podatkowe i ich nieustanne aktualizacje sprawiają, że praca nie jest monotonna. Śmiało mogę powiedzieć, że w pracy realizuję swoje własne zainteresowania i rozwijam się.

Pracuję z ludźmi, którzy się rozumieją, przyjaźnią i wspierają, zawsze możemy na siebie liczyć. Moja praca jest doceniana, a ja krok po kroku realizuję założone przez siebie cele.

Magdalena Kokosińska, Główny Specjalista w Biurze Finansów

W ERGO Hestii pracuję od 4 miesięcy. Jako osoba interesująca się zagadnieniami związanymi z rachunkowością od pierwszego dnia wiedziałem, że Dział Sprawozdawczości w Biurze Finansów był strzałem w dziesiątkę.

Ze względu na fakt, że ERGO Hestia należy do międzynarodowej grupy ERGO mam możliwość rozwoju swoich kompetencji zarówno w zakresie sprawozdawczości lokalnej, jak i międzynarodowej (IFRS). Dodatkowym atutem jest codzienny kontakt z językiem angielskim oraz praca przy wykorzystaniu oprogramowania SAP, co stanowi dzisiaj cenione na rynku pracy kompetencje. Doskonalenie się w wyżej wymienionych obszarach w firmie będącej liderem na rynku ubezpieczeń daje mi poczucie bezpieczeństwa i satysfakcji z codziennej pracy.

Krzysztof Sztuka, Specjalista w Biurze Finansów

Brzmi ciekawie?

Dołącz do nas!


Używasz starej wersji przeglądarki internetowej!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności strony pobierz nowszą wersję przeglądarki. Obsługujemy Internet Explorer 11, Firefox 25, Chrome 30, Edge 25, Safari i nowsze wersje tych przeglądarek

×