Czy w firmie z branży finansowej może być coś ważniejszego niż finanse? Za wszystkimi działami firmy i produktami oferowanymi przez ERGO Hestię stoją finansowi specjaliści, dbający o perfekcyjny porządek w liczbach, sprawozdaniach i dokumentach.

Zasilając ten obszar będziesz współpracował również z naszym niemieckim akcjonariuszem oraz z audytorem. Liczby nie mają przed Tobą tajemnic? Odkryj przed nami swoje umiejętności!  

Pracuję w Grupie ERGO Hestia 18 lat. Zaczęłam w dziale księgowości od budowy nowej marki spółki córki. Z biegiem lat zdobywając doświadczenie brałam udział w coraz trudniejszych procesach. Obecnie jestem między innymi odpowiedzialna za rozliczanie podatku VAT. Codzienne obowiązki świetnie wpisują się w moje umiejętności i charakter, wymagają skrupulatności, dokładności i ciągłego zdobywania wiedzy. Skomplikowane przepisy podatkowe i ich nieustanne aktualizacje sprawiają, że praca nie jest monotonna. Śmiało mogę powiedzieć, że w pracy realizuję swoje własne zainteresowania i rozwijam się.

Pracuję z ludźmi, którzy się rozumieją, przyjaźnią i wspierają, zawsze możemy na siebie liczyć. Moja praca jest doceniana, a ja krok po kroku realizuję założone przez siebie cele.

Magdalena Kokosińska
Główny Specjalista w Biurze FinansówMagdalena Kokosińska
Główny Specjalista w Biurze Finansów

Jako pracownik obszaru sprawozdawczości mam okazję pracować z danymi finansowymi Spółki i analizować je z bardzo szerokiej perspektywy. Moje bieżące zadania to przygotowywanie sprawozdań finansowych wg ustawy o rachunkowości, wg międzynarodowych standardów rachunkowości i w reżimie Wypłacalność II.  Razem z moimi koleżankami i kolegami z biura zajmujemy się również obsługą audytu ww. sprawozdań. Codziennie zadania uzupełniane są o wiele ciekawych projektów, takich jak wdrażanie nowych standardów rachunkowości.

Praca w ERGO Hestii zdecydowanie pozwala rozwijać swoje kompetencje, realizować własne pomysły, a kadra kierownicza wspiera rozwój pracowników pozwalając na dużą samodzielność w działaniu.

Rafał Kozłowski
Specjalista w Biurze FinansówRafał Kozłowski
Specjalista w Biurze Finansów

Brzmi ciekawie?

Dołącz do nas!


Używasz starej wersji przeglądarki internetowej!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności strony pobierz nowszą wersję przeglądarki. Obsługujemy Internet Explorer 11, Firefox 25, Chrome 30, Edge 25, Safari i nowsze wersje tych przeglądarek

×