ERGO Hestia zapewnia doskonałe produkty ubezpieczeniowe. Specjaliści od marketingu wiedzą, jak je doskonale wypromować.

W dziale marketingu rodzą się zapadające w pamięć akcje promocyjne, przyciągające uwagę hasła, efektowne materiały i przyjazne klientowi opisy naszych produktów, pomocne nie tylko w momencie zakupu. Dołączając do grona firmowych marketerów, będziesz miał okazję podzielić się swoimi pomysłami podczas kreatywnej burzy mózgów. Zadbasz o wizerunek marki, będziesz wspierał obszar sprzedaży, realizował działania CSR.

Nic w firmie nie wydarzyłoby się, gdyby nie ludzie, którzy ją tworzą. Specjaliści HR mają wyczucie do ludzi. Stale szukają nowych talentów na zewnątrz firmy, wspierają też naszych pracowników w ich ciągłym rozwoju. Naszym zadaniem jest również tworzenie przyjaznego miejsca pracy – nie nudzimy się organizując liczne akcje dla pracowników i ich rodzin.

Pracę w ERGO Hestii rozpoczęłam w 2017 roku na stanowisku Asystentki HR w Biurze Doboru i Rozwoju Kadr. Podczas pierwszego roku współpracy miałam okazję zobaczyć, jak funkcjonuje HR w tak dużej organizacji i tę wiedzę wykorzystuje do dziś w codziennej pracy. To doświadczenie pozwoliło mi również określić swoją ścieżkę zawodową w ERGO Hestii i po roku objęłam stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Rekrutacji. Moje działania rekrutacyjne skupiały się głównie wokół stanowisk operacyjnych, związanych z obsługą klienta i likwidacją szkód. Obecnie rekrutuję również asystentów i specjalistów w obszarach sprzedaży detalicznej i korporacyjnej, a także pracowników obszarów back office i administracji. To, co najbardziej sobie cenię w pracy w ERGO Hestii to nieustanny rozwój i nowe doświadczenia, które pojawiają się właściwie każdego dnia.

Monika Waleńska
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
Biuro Doboru i Rozwoju KadrMonika Waleńska
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
Biuro Doboru i Rozwoju Kadr

Brzmi ciekawie?

Dołącz do nas!


Używasz starej wersji przeglądarki internetowej!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności strony pobierz nowszą wersję przeglądarki. Obsługujemy Internet Explorer 11, Firefox 25, Chrome 30, Edge 25, Safari i nowsze wersje tych przeglądarek

×