Ocena ryzyka to dla ubezpieczyciela fundamentalna rzecz. Zbudowaliśmy silny zespół do jego szacowania, a teraz chcemy go jeszcze bardziej wzmocnić.

Lubisz budować modele matematyczne i stochastyczne oraz zarządzanie nimi? Interesujesz się statystyką oraz rachunkiem prawdopodobieństwa? Zapewnimy Ci rozwój w tych dziedzinach. Z nami poznasz świat zarządzania ryzykiem w oparciu o europejską dyrektywę Solvency II, dotyczącą branży ubezpieczeniowej. Do Twoich obowiązków należeć będzie bieżąca dbałość o bezpieczny poziom ryzyka ERGO Hestii.

W trakcie studiów matematycznych na UG w 2017 roku, dowiedziałem się o prowadzonej rekrutacji do Biura Ryzyka ERGO Hestii. Udało mi się trafić w miejsce, w którym mogłem przekonać się, jak wiedza nabyta na uczelni jest wykorzystywana w praktyce. Pracując w Dziale Modelowania, mam okazję tworzyć i udoskonalać modele matematyczne usprawniające pracę różnych obszarów firmy. Firma oferuje wiele programów rozwojowych, między innymi Forum Analizy, w ramach którego mogłem wziąć udział w cyklu ciekawych szkoleń. Uważam, że Biuro Ryzyka ERGO Hestii to miejsce dla ludzi nie bojących się wyzwań i gotowych na nieustanne poszerzanie swoich horyzontów.

Tomasz Gajda, Młodszy Specjalista w Biurze Ryzyka

Brzmi ciekawie?

Dołącz do nas!


Używasz starej wersji przeglądarki internetowej!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności strony pobierz nowszą wersję przeglądarki. Obsługujemy Internet Explorer 11, Firefox 25, Chrome 30, Edge 25, Safari i nowsze wersje tych przeglądarek

×