Ocena ryzyka to dla ubezpieczyciela fundamentalna rzecz. Zbudowaliśmy silny zespół do jego szacowania, a teraz chcemy go jeszcze bardziej wzmocnić.

Lubisz budować modele matematyczne i stochastyczne oraz zarządzanie nimi? Interesujesz się statystyką oraz rachunkiem prawdopodobieństwa? Zapewnimy Ci rozwój w tych dziedzinach. Z nami poznasz świat zarządzania ryzykiem w oparciu o europejską dyrektywę Solvency II, dotyczącą branży ubezpieczeniowej. Do Twoich obowiązków należeć będzie bieżąca dbałość o bezpieczny poziom ryzyka ERGO Hestii.

W trakcie studiów matematycznych na UG w 2017 roku, dowiedziałem się o prowadzonej rekrutacji do Biura Ryzyka ERGO Hestii. Udało mi się trafić w miejsce, w którym mogłem przekonać się, jak wiedza nabyta na uczelni jest wykorzystywana w praktyce. Pracując w Dziale Modelowania, mam okazję tworzyć i udoskonalać modele matematyczne usprawniające pracę różnych obszarów firmy. Firma oferuje wiele programów rozwojowych, między innymi Forum Analizy, w ramach którego mogłem wziąć udział w cyklu ciekawych szkoleń. Uważam, że Biuro Ryzyka ERGO Hestii to miejsce dla ludzi nie bojących się wyzwań i gotowych na nieustanne poszerzanie swoich horyzontów.

Tomasz Gajda
Młodszy Specjalista
Biuro RyzykaTomasz Gajda
Młodszy Specjalista
Biuro Ryzyka

Brzmi ciekawie?

Dołącz do nas!


Używasz starej wersji przeglądarki internetowej!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności strony pobierz nowszą wersję przeglądarki. Obsługujemy Internet Explorer 11, Firefox 25, Chrome 30, Edge 25, Safari i nowsze wersje tych przeglądarek

×