Tworzenie taryfy ubezpieczeniowej to skomplikowane zadanie. Liczba czynników, które wpływają na jednostkową cenę ubezpieczenia zbliża się do 100 i ciągle rośnie.

Tworzenie modeli taryfikacyjnych i predykcyjnych to wyższa szkoła jazdy, ale potrafi być niezwykle satysfakcjonująca, jeśli patrzysz na świat przez pryzmat matematyki. Dołącz do nas, a przekonasz się jak bardzo!

Pracuję w ERGO Hestii od 2013 roku. Swoją przygodę z ubezpieczeniami zacząłem bezpośrednio po studiach jako analityk w obszarze likwidacji szkód. W 2017 otrzymałem propozycję wsparcia zespołu analitycznego w Biurze Ubezpieczeń Indywidualnych. W między czasie miałem możliwość uczestniczyć w programie rozwojowym - Hestyjnej Akademii Rozwijania Talentów. Obecnie jako specjalista ds. analiz w Zespole Pricingowym zajmuję się rozwojem stosowanych modeli pricingowych w portfelu detalicznym, wykorzystując przy tym zaawansowane metody analizy danych. Wsparcie ekspertów, stawianie czoła codziennym wyzwaniom to wielki zastrzyk kompetencji i prawdziwy rozwój zawodowy. Cieszę się, że pracuję w firmie, która stwarza do tego warunki i inwestuje w swoich pracowników.

Kamil Bućko, Specjalista ds. analiz w Zespole Pricingowym w Biurze Ubezpieczeń Indywidualnych

Brzmi ciekawie?

Dołącz do nas!


Używasz starej wersji przeglądarki internetowej!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności strony pobierz nowszą wersję przeglądarki. Obsługujemy Internet Explorer 11, Firefox 25, Chrome 30, Edge 25, Safari i nowsze wersje tych przeglądarek

×