Żyjemy w świecie nowych technologii – najlepsze ubezpieczenia wymagają nowoczesnych systemów i narzędzi.

Biegle odnajdujesz się w środowisku IT i chciałbyś tworzyć innowacyjne rozwiązania technologiczne w firmie, która kreuje rynkowe trendy? Podziel się z nami swoimi umiejętnościami. Będziesz współtworzyć projekty mające realny wpływ na kształt procesów sprzedażowych, bezpieczeństwo i komfort naszych klientów.

Zespół Projektowy to idealne miejsce do rozwijania własnych kompetencji w oparciu o doświadczenia innych osób. Dzielenie się doświadczeniem wpisane jest w naszą filozofię pracy. Zarządzanie projektem to w gruncie rzeczy zarządzanie kompetencjami ludzi, którzy muszą być ukierunkowani na realizację tego samego celu. Im bardziej zróżnicowany zespół tym lepszy efekt wdrożenia – liczy się szeroka perspektywa patrzenia na projekt. W pracy PMa bardziej cenię sobie współpracę z ludźmi oraz ukierunkowanie na tworzenie czegoś nowego, niż odtwarzanie powtarzalnych czynności. W tej pracy rutyna nie istnieje i zdecydowanie trzeba zaprzyjaźnić się z pojęciem "zmiana".

Artur Janiszyn, Menedżer projektu w Zespole projektowym iHestia

Pracę w ERGO Hestii rozpoczęłam od najprostszych zadań pracując przy obsłudze procesów back office. Z biegiem lat moja wewnętrzna ścieżka kariery zaprowadziła mnie do zarządzania projektami IT – zajmuję się tym od 5 lat. 

Na czym polega praca PMa? Chyba najlepszym określeniem byłoby dążenie do sprawnej i pomyślnej realizacji projektu. Składają się na to liczne obowiązki tj. bieżąca praca z harmonogramem, komunikacja z zespołem, liderem biznesowym i dostawcą, spotkania cykliczne, analizy, testy, czy udział we wdrożeniu. Bardzo przydatne w roli PMa są umiejętności analityczne oraz dobra organizacja pracy.

Najciekawsze w pracy PMa są: ciągły kontakt z ludźmi i praca z nimi. To od nas zależy jak ta współpraca będzie przebiegać. Czy będą to pozytywne relacje,  z których obie strony mogą się od siebie uczyć i wspierać, czy tylko suche liczby, słupki, tabelki i terminy. W ERGO Hestii zdecydowanie wybraliśmy ten pierwszy model - bo tylko w ten sposób, wspierając się nawzajem jesteśmy w stanie osiągnąć wyznaczone cele. Ogromnym plusem tej pracy są osiągane, widoczne wyniki oraz różnorodność projektów.

Projekty lub podprojekty w których brałam udział trwały od kilku do kilkunastu miesięcy. Nie ma więc mowy o nudzie, rutynie, czy wypalaniu zawodowym. Rozpoczęcie nowego projektu można porównać do rozpoczęcia nowej pracy. Nowe tematy, nowi ludzie, tylko miejsce pracy to samo!

Magdalena Sieracka, Menedżer projektu w Zespole projektowym iHestia

Brzmi ciekawie?


Dołącz do nas!


Używasz starej wersji przeglądarki internetowej!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności strony pobierz nowszą wersję przeglądarki. Obsługujemy Internet Explorer 11, Firefox 25, Chrome 30, Edge 25, Safari i nowsze wersje tych przeglądarek

×