Żyjemy w świecie nowych technologii – najlepsze ubezpieczenia wymagają nowoczesnych systemów i narzędzi.

Biegle odnajdujesz się w środowisku IT i chciałbyś tworzyć innowacyjne rozwiązania technologiczne w firmie, która kreuje rynkowe trendy? Podziel się z nami swoimi umiejętnościami. Będziesz współtworzyć projekty mające realny wpływ na kształt procesów sprzedażowych, bezpieczeństwo i komfort naszych klientów.

Zespół Projektowy to idealne miejsce do rozwijania własnych kompetencji w oparciu o doświadczenia innych osób. Dzielenie się doświadczeniem wpisane jest w naszą filozofię pracy.
Zarządzanie projektem to w gruncie rzeczy zarządzanie kompetencjami ludzi, którzy muszą być ukierunkowani na realizację tego samego celu. Im bardziej zróżnicowany zespół tym lepszy efekt wdrożenia – liczy się szeroka perspektywa patrzenia na projekt. W pracy PMa bardziej cenię sobie współpracę z ludźmi oraz ukierunkowanie na tworzenie czegoś nowego, niż odtwarzanie powtarzalnych czynności. W tej pracy rutyna nie istnieje i zdecydowanie trzeba zaprzyjaźnić się z pojęciem "zmiana".

Artur Janiszyn
Menedżer projektu
Zespół projektowy iHestiaArtur Janiszyn
Menedżer projektu
Zespół projektowy iHestia

Pracę w ERGO Hestii rozpoczęłam od najprostszych zadań pracując przy obsłudze procesów back office. Z biegiem lat moja wewnętrzna ścieżka kariery zaprowadziła mnie do zarządzania projektami IT – zajmuję się tym od 5 lat. 

Na czym polega praca PMa? Chyba najlepszym określeniem byłoby dążenie do sprawnej i pomyślnej realizacji projektu. Składają się na to liczne obowiązki tj. bieżąca praca z harmonogramem, komunikacja z zespołem, liderem biznesowym i dostawcą, spotkania cykliczne, analizy, testy, czy udział we wdrożeniu. Bardzo przydatne w roli PMa są umiejętności analityczne oraz dobra organizacja pracy.

Najciekawsze w pracy PMa są: ciągły kontakt z ludźmi i praca z nimi. To od nas zależy jak ta współpraca będzie przebiegać. Czy będą to pozytywne relacje,  z których obie strony mogą się od siebie uczyć i wspierać, czy tylko suche liczby, słupki, tabelki i terminy. W ERGO Hestii zdecydowanie wybraliśmy ten pierwszy model - bo tylko w ten sposób, wspierając się nawzajem jesteśmy w stanie osiągnąć wyznaczone cele. Ogromnym plusem tej pracy są osiągane, widoczne wyniki oraz różnorodność projektów.

Projekty lub podprojekty w których brałam udział trwały od kilku do kilkunastu miesięcy. Nie ma więc mowy o nudzie, rutynie, czy wypalaniu zawodowym. Rozpoczęcie nowego projektu można porównać do rozpoczęcia nowej pracy. Nowe tematy, nowi ludzie, tylko miejsce pracy to samo!

Magdalena Sieracka
Menedżer projektu
Zespół projektowy iHestiaMagdalena Sieracka
Menedżer projektu
Zespół projektowy iHestia

Brzmi ciekawie?


Dołącz do nas!


Używasz starej wersji przeglądarki internetowej!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności strony pobierz nowszą wersję przeglądarki. Obsługujemy Internet Explorer 11, Firefox 25, Chrome 30, Edge 25, Safari i nowsze wersje tych przeglądarek

×