Skuteczna sprzedaż to nie gra przypadku, tylko efekt właściwie zaplanowanego i przemyślanego zarządzania całym procesem.

Dołączając do grona specjalistów zarządzania sprzedażą, zyskasz autentyczny wpływ na wyniki świadczące o potędze przedsiębiorstwa. Wśród Twoich obowiązków znajdzie się między innymi bieżący monitoring wyników sprzedaży z całego kraju. Stanowi on podstawę do bieżącej analizy struktury i wolumenu sprzedaży, jednocześnie umożliwia zaplanowanie skutecznych działań. 

Moja praca polega na wspieraniu Agentów, Menedżerów Sprzedaży i Dyrektorów Przedstawicielstw Detalicznych w procesie sprzedaży ubezpieczeń na życie oraz zdobywaniu wiedzy. W obecnym miejscu zawodowym, rozwój dla mnie to przede wszystkim rozwój osobisty. Aktywnie uczestniczę w zajęciach Szkoły Ubezpieczeń, aby być jeszcze lepszym specjalistą. Studiuję Porozumienie bez przemocy wg Marshalla B. Rosenberga, ponieważ w pracy z ludźmi najważniejsze jest dla mnie porozumienie oparte na wzajemnym zaufaniu i relacji wygrany – wygrany.

Mirona Przybysz
Regionalny Kierownik SprzedażyMirona Przybysz
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Będziesz uczestniczył w projektowaniu konkursów i programów lojalnościowych realnie motywujących podległy zespół i partnerów biznesowych.

Ale liczby to nie wszystko – sprzedaż to przede wszystkim ludzie. Dlatego osoby, które z ramienia ERGO Hestii w całej Polsce zarządzają regionami i mikroregionami, na pierwszym miejscu stawiają budowanie utrzymanie długofalowych relacji z pośrednikami. I robią to najlepiej.

Budowa wspólnoty z naszymi partnerami biznesowymi to nasz strategiczny cel.

Postaw sobie ambitne cele i realizuj najbardziej ambitne zadania sprzedażowe przy wsparciu innych biur oraz dzięki dostępności odpowiednich narzędzi!

Brzmi ciekawie?

Dołącz do nas!
Używasz starej wersji przeglądarki internetowej!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności strony pobierz nowszą wersję przeglądarki. Obsługujemy Internet Explorer 11, Firefox 25, Chrome 30, Edge 25, Safari i nowsze wersje tych przeglądarek

×