Zrównoważony rozwój wpisany jest w nasze DNA. Ekologia, jako jeden z jego filarów, angażuje wielu naszych pracowników, a staramy się, aby było ich jeszcze więcej!

Stworzyliśmy specjalny program dla rowerzystów! Każdy, kto zdecyduje się przyjeżdżać do pracy rowerem ma do dyspozycji szatnię, parking dla rowerów, stację napraw, a także darmowy lunch!

Jeżeli mieszkasz za daleko lub z innego powodu z rowerem Ci nie po drodze – dojeżdżając autem też możesz być eko – po prostu zabierz kogoś ze sobą! Dziesiątki osób codziennie korzysta z hestyjnego systemu carpoolingu.

Czyste, nadmorskie powietrze nie jest co prawda naszą zasługą, lecz sprzyja wszystkim pracownikom ERGO Hestii. Spędzanie przerw na zewnątrz jest jeszcze przyjemniejsze dzięki Parkowi Hestii, który już od kilku lat sąsiaduje z naszymi biurowcami w Sopocie.

Lokalny ekosystem wspierają także… pszczoły! Aż 500.000 tych stworzeń znalazło dom w ulach na dachu jednego z naszych budynków.

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności strony pobierz nowszą wersję przeglądarki. Obsługujemy Internet Explorer 11, Firefox 25, Chrome 30, Edge 25, Safari i nowsze wersje tych przeglądarek

×