Nasz sukces zbudowaliśmy dla ludzi i dzięki ludziom. Oprócz doświadczenia, wiedzy i umiejętności, odpowiadających potrzebom konkretnego stanowiska, szukamy w pracownikach innych zalet: ambicji, godnej postawy i zbieżności wyznawanych wartości z naszą kulturą korporacyjną. Jeśli uważasz, że będziesz odpowiednim człowiekiem na odpowiednim stanowisku, po prostu zacznij od kroku nr 1, a potem daj z siebie wszystko!

  • 1. Aplikacja on-line

   Wybierz idealną dla siebie ofertę pracy i wyślij zgłoszenie. Nie znalazłeś odpowiedniego stanowiska? Skorzystaj z opcji „Inne oferty”.
  • 2. Wywiad telefoniczny

   Aplikujesz na stanowisko, którego elementem jest telefoniczna obsługa klienta? Zaczniemy od przeprowadzenia z Tobą rozmowy telefonicznej, w której będziesz mógł wykazać się sprawnością w prowadzeniu konwersacji. Jeśli próba wypadnie dla Ciebie pomyślnie, zorganizujemy spotkanie rekrutacyjne, które jest kolejnym elementem procesu.
  • 3. Spotkanie z HR Biznes Partnerem

   HR Biznes Partner to opiekun biura, do którego aplikujesz, ale również osoba, która przeprowadzi Cię przez proces rekrutacji. Zapytaj ją o wszystkie ważne dla Ciebie kwestie. Elementem rozmowy mogą być testy wiedzy i umiejętności – zadania, które powiedzą nam więcej o Twoich kompetencjach. W zależności od stanowiska mogą to być testy psychometryczne on-line, zadania językowe czy badające znajomość określonych programów/narzędzi.
  • 4. Spotkanie z przełożonym

   Otrzymanie rekomendacji HR Biznes Partnera otwiera kolejny etap rekrutacji. Pokaż się z najlepszej strony swojemu przyszłemu szefowi! Podczas rozmowy z potencjalnym przełożonym dowiesz się więcej na temat pracy na tym stanowisku.
  • 5. Decyzja

   Niezależnie od rozstrzygnięcia, w ciągu 14 dni od spotkania dostaniesz od nas informację o wynikach rekrutacji (telefonicznie lub mailowo). Powodzenia!
Dołącz do nas!
Używasz starej wersji przeglądarki internetowej!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności strony pobierz nowszą wersję przeglądarki. Obsługujemy Internet Explorer 11, Firefox 25, Chrome 30, Edge 25, Safari i nowsze wersje tych przeglądarek

×

None