Rozpoznawalność i zaufanie do marki ERGO Hestia to wspólny sukces, którego ERGO Hestia nie osiągnęłaby bez swoich partnerów biznesowych – agentów ubezpieczeniowych, bez ich zaangażowania i wytrwałej pracy.

Rozwój  agenta  i współpracujących z nim sprzedawców – osób fizycznych wykonujących czynności agencyjne jest jednocześnie rozwojem ubezpieczyciela.

ERGO Hestia pragnie wspierać ten rozwój oferując:

  • agentom rozpoczynającym  z nami współpracę, ale już obecnym na rynku ubezpieczeniowym - szyte na miarę programy na start lub
  • możliwość uczestnictwa w autorskim projekcie ARGO dedykowanemu osobom, które dopiero planują rozpocząć budowanie swojego biznesu w branży ubezpieczeniowej.

W ERGO Hestii od zawsze mamy apetyt na sięganie po nieosiągalne.

Wierzymy, że razem możemy tego dokonać. A zatem, wzrastajmy razem!

Jeżeli jesteś zainteresowany rozwojem swojego biznesu we współpracy z ERGO Hestią, skontaktuj się z jednym z naszych pracowników:

Ewelina Markun

727 024 325

ewelina.markun@ergohestia.pl

kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie





Marcin Rogala

727 026 130

marcin.rogala@ergohestia.pl

pomorskie, zachodniopomorskie





Beata Raczak

727 025 442

beata.raczak@ergohestia.pl

wielkopolskie, lubuskie





Grzegorz Mandrysz

727 026 864

grzegorz.mandrysz@ergohestia.pl

dolnośląskie, opolskie, śląskie





Patryk Nieznański

727 024 520

patryk.nieznanski@ergohestia.pl

mazowieckie, łódzkie, śląskie





Karolina Malinowska

727 027 330

karolina.malinowska@ergohestia.pl

mazowieckie, lubelskie, świętokrzyskie





Alina Wiatr

508 043 107

alina.wiatr@ergohestia.pl

śląskie, małopolskie, podkarpackie





Używasz starej wersji przeglądarki internetowej!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności strony pobierz nowszą wersję przeglądarki. Obsługujemy Internet Explorer 11, Firefox 25, Chrome 30, Edge 25, Safari i nowsze wersje tych przeglądarek

×