Rozpoznawalność i zaufanie do marki ERGO Hestia to wspólny sukces, którego ERGO Hestia nie osiągnęłaby bez swoich partnerów biznesowych – agentów ubezpieczeniowych, bez ich zaangażowania i wytrwałej pracy.


Rozwój  agenta  i współpracujących z nim sprzedawców – osób fizycznych wykonujących czynności agencyjne jest jednocześnie rozwojem ubezpieczyciela.

ERGO Hestia pragnie wspierać ten rozwój oferując:

  • agentom rozpoczynającym  z nami współpracę, ale już obecnym na rynku ubezpieczeniowym - szyte na miarę programy na start lub

  • możliwość uczestnictwa w autorskim projekcie ARGO dedykowanemu osobom, które dopiero planują rozpocząć budowanie swojego biznesu w branży ubezpieczeniowej.

W ERGO Hestii od zawsze mamy apetyt na sięganie po nieosiągalne.

Wierzymy, że razem możemy tego dokonać. A zatem, wzrastajmy razem!

 

Jeżeli jesteś zainteresowany rozwojem swojego biznesu we współpracy z ERGO Hestią, wypełnij formularz lub skontaktuj się z jednym z naszych pracowników:

Marcin Rogala

727 026 130

 

marcin.rogala@ergohestia.pl

 

zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskieKarolina Malinowska

 

 

727 027 330

 

karolina.malinowska@ergohestia.pl

 

podlaskie, mazowieckie, łódzkie, lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackieRafał Kawula

727 025 940

 

rafal.kawula@ergohestia.pl

 

dolnośląskie, małopolskie, opolskie, śląskie, lubuskieUżywasz starej wersji przeglądarki internetowej!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności strony pobierz nowszą wersję przeglądarki. Obsługujemy Internet Explorer 11, Firefox 25, Chrome 30, Edge 25, Safari i nowsze wersje tych przeglądarek

×