Każdy klient chce szybko i sprawnie załatwić sprawę. Nasza praca jest dowodem skuteczności ubezpieczyciela.

Dlatego czeka na Ciebie odpowiedzialne, ale naprawdę ciekawe wyzwanie: w profesjonalny i przyjazny sposób przeprowadzić klienta przez proces likwidacji szkody. Dokładnie tak, jak sam chciałbyś być obsłużony. 

Od niemal 3 lat jestem kierownikiem w Biurze Operacji i Likwidacji Szkód, aktualnie działu likwidacji szkód komunikacyjnych. Można powiedzieć, że to mój trzeci zespół, wcześniej zarządzałam osobami, które rozpatrywały odwołania, później działem, który likwidował szkody marki MTU, a od stycznia moje zespoły zajmują się m.in. bezpośrednią likwidacją szkód, szkodami dużymi i całkowitymi.

Niezależnie jakimi sprawami się zajmujemy, najważniejsi dla mnie są ludzie i to się nie zmienia.

Cenię swoją pracę za różnorodność, to że przychodząc do pracy nigdy nie wiem, jak zakończy się dzień, mimo planu jaki mam. Uważam, że zmiany są potrzebne, dlatego staram się co jakiś czas wytrącać ludzi ze strefy komfortu, dawać im możliwość spróbowania czegoś innego, czasem zaryzykowania.

Agnieszka Dianow – Chojnowska
Kierownik w Biurze Operacji i Likwidacji SzkódAgnieszka Dianow – Chojnowska
Kierownik w Biurze Operacji i Likwidacji Szkód

Brzmi ciekawie?

Dołącz do nas!


Używasz starej wersji przeglądarki internetowej!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności strony pobierz nowszą wersję przeglądarki. Obsługujemy Internet Explorer 11, Firefox 25, Chrome 30, Edge 25, Safari i nowsze wersje tych przeglądarek

×