ERGO Hestia ubezpiecza ponad 200 000 firm w całej Polsce, w tym największe korporacje.

Sprzedaż ubezpieczeń w segmencie korporacyjnym polega na indywidualnej ocenie ryzyka i kształtowaniu warunków ubezpieczenia dla każdego przedsiębiorstwa. Praca underwritera to także współpraca przy zapewnieniu ochrony ubezpieczeniowej podczas realizacji strategicznych dla naszego kraju projektów.

Chcesz razem z nami podjąć ryzyko i ubezpieczać największych w Polsce? Zapraszamy! 

Karierę w ERGO Hestii rozpocząłem w październiku 2013 roku. Gdy zaczynałem pracę jako asystent zespołu Underwriterów moja wiedza o ubezpieczeniach kończyła się na konieczności posiadania OC komunikacyjnego. Dzięki wsparciu jakie otrzymałem od współpracowników oraz Dyrektora Przedstawicielstwa Korporacyjnego szybko zrozumiałem specyfikę tej branży. W 2014 roku otrzymałem propozycję pracy jako Underwriter, która stworzyła mi możliwość dogłębnego poznania wszystkich rodzajów ubezpieczeń pod okiem wybitnych specjalistów. Na początku 2017 roku rozpocząłem cykl szkoleń w ramach Hestyjnej Akademii Rozwijania Talentów, w której miałem możliwość rozwijania swoich mocnych stron, udziału w warsztatach z doświadczonymi trenerami oraz nawiązania wielu przydatnych kontaktów z pracownikami różnych obszarów Grupy ERGO Hestia.

Obecnie jako Specjalista ds. Ubezpieczeń pracujący w Zespole Underwriterów w Przedstawicielstwie Korporacyjnym Spółki w Szczecinie zajmuję się zarówno ubezpieczeniami komunikacyjnymi, jak i majątkowymi. Specjalizuję się w ubezpieczeniach flotowych i transportowych. Jestem także osobą dedykowaną dla ubezpieczeń Cyber. Dzięki nowoczesnym systemom i narzędziom wsparcia praca w ERGO Hestii przynosi dużo satysfakcji. Cieszę się, że otrzymałem możliwość pracy w firmie, która stawia na nieustanny rozwój swoich pracowników i zapewnia im wsparcie na każdym etapie kariery.

Błażej Łukjanowicz
Specjalista ds. Ubezpieczeń
Przedstawicielstwo Korporacyjne w SzczecinieBłażej Łukjanowicz
Specjalista ds. Ubezpieczeń
Przedstawicielstwo Korporacyjne w Szczecinie

Brzmi ciekawie?

Dołącz do nas!


Używasz starej wersji przeglądarki internetowej!

Używasz starej wersji przeglądarki internetowej, aby korzystać z wszystkich funkcjonalności strony pobierz nowszą wersję przeglądarki. Obsługujemy Internet Explorer 11, Firefox 25, Chrome 30, Edge 25, Safari i nowsze wersje tych przeglądarek

×